ELEVATE Budějce

Pražská tř. 1, České Budějovice, 37001
zobrazit na mapě

Jsme bistro Elevate! Náš příběh začal zhruba před 24 lety, kdy se z jednoho kuchtíka stal pastor. Po cestě narazil na svoji životní lásku a oba dva se zamilovali nejen do sebe, ale i do kouzla gastronomie. Procestovali světa kraj a museli si užít každou dobrou restauraci, na kterou narazili. A pak se v jejich hlavách začal rodit sen o bistru. 

Tak jsme teď tady - o 24 let později a o 3 děti více. Stále milujeme jídlo a chceme, aby to stálo za to! Stejně jako si zakládáme na každém elementu gastronomie, zakládáme si i na lidech a přátelství. Proto je pro nás opravdu důležité mít kolem sebe skvělý tým, který se nám i po nelehkém začátku podařilo udržet. Moc si toho vážíme a máme je všechny upřímně rádi. 

Přejeme si, abyste si u nás užili každé sousto jídla, každý doušek výběrové kávy od pražírny Beansmith, každou skleničku vína a každé přiťuknutí drinků, které jsme s pomocí vylaďovali do té nejlepší podoby. Ráno jsme bistrem se snídaní, v poledne si můžete dát oběd a večer se měníme na bar. Pečeme vlastní dorty a bábovky a stejně tak vyrábíme svačinky pro milovníky slaných “dezertů”.  Dobré pivo máme od Bernarda a výběr vín od budějckého zkušeného someliéra pana Buriana

Vytvořili jsme prostor pro rodiče, kteří si chtějí vypít kávu, zatímco si jejich děti pohrají v našem koutku. Jsme propojeni s církví, po které neseme název a tak se nedivte, že vám jídlo či večerní drink připraví sám pastor! Neváhejte se ho zeptat, proč do takového bláznivého byznys nápadu šel, rád si s vámi popovídá.

Map to Pražská tř. 1, České Budějovice, 37001

Doporučte tuto restauraci přátelům

< Zpět na výpis