Městský parka BosoNoha

Jiráskovo nábřeží 45e, České Budějovice, 370 04
zobrazit na mapě

Bosonoha je unikátní městský park s pocitovou stezkou, která potěší smysly vaše i probouzející se smysly vaší malé ratolesti, se kterou vás vždy rádi přivítáme. Ve stínu vzrostlých stromů jsme si pro vás připravili chodníčky pro bosou nohu s různými povrchy, díky kterým probudíte své znavené vjemy a načerpáte novou energii do vašeho náročného života. Stezku doplňují pohybové herní prvky podporující rozvoj motoriky.

Bosonoha je také místem, kde můžete potkávat své známé i kamarády pod vzrostlými stromy a rozjímat s nimi nad radostmi i strastmi každodenního shonu, od kterého si u nás dokonale odpočinete. Park má své samostatné toalety s přebalovacím pultem, trampolínu a v parných letních měsících vodní mlžítko k radosti těch nejmenších.

K tomu všemu potěšíme také vaše chuťové i čichové buňky, protože jsme si pro vás v našem malém bistru nachystali širokou nabídku nápojů i drobných pochutin, za kterými se k nám budete rádi vracet.

Součástí parku je i Infocentrum s půjčovnou sportovního vybavení a předprodejem lodních lístků pro vyhlídkové plavby po Vltavě nebo Malši.

Přijďte zakusit jedinečnou atmosféru pocitové stezky Bosonoha přímo v centru Českých Budějovic nedaleko Dlouhého mostu na břehu řeky Vltavy, jejíž klidná melodie pro změnu potěší váš sluch.

U nás zkrátka potěšíte všechny své smysly a poznáte, že hmat lze vnímat také bosou nohou.

VSTUP do parku je zpoplatněn částkou 30 Kč/os./den.

Map to Jiráskovo nábřeží 45e, České Budějovice, 370 04

Doporučte tuto aktivitu přátelům

< Zpět na výpis