FUN SPACE - LASER | EXIT ARENA

nám. Přemysla Otakara II. 123/36, České Budějovice, 37001
zobrazit na mapě

Zábavní centrum nabízející jedinečnou formu volnočasových aktivit pro malé i velké.

Hrací prostory jsou, díky své lokaci v centru města, ideální pro zpestření volného času, a to pro organizované a neorganizované skupiny, rodiny s dětmi a firmy.

Naše aréna je speciálně upravená pro účely akční, avšak bezpečné zábavy, kterou si ihned zamilujete Vy i Vaše děti. V naší nabídce najdete laser game, únikovou místnost a další doprovodné herní prvky (simulátor závodního vozu, fotbálek, kulečník...) K odpočinku a osvěžení je možné využit příjemné prostředí našeho baru. Laser game a úniková hra (exit room) jsou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet nový způsob volnočasového rozptýlení.

Nově máme v nabídce také URBAN GAME. Princip Urban game je podobný dobře známým únikovým hrám, jenže tady nebudete zavření v místnosti, ale vyrazíte objevovat Budějovice. Cílem je otevřít v časovém limitu všechny kapsy zakódovaného batohu a odhalit skryté tajemství. Při své misi budete řešit sérii šifer a úkolů a zábavným způsobem se při tom seznámíte s bohatou historií města. Na konci Vás čeká velké překvapení. Hra se odehrává na veřejně přístupných místech, celoročně a za každého počasí. Tak neseďte doma a přijďte si k nám pro skvělé zážitky a spousty zábavy!

Facebook

Map to nám. Přemysla Otakara II. 123/36, České Budějovice, 37001

Doporučte tuto aktivitu přátelům

< Zpět na výpis