Limitovaná edice piva a městského kalendáře na Infocentru!

12. 7. 2023

Přijďte navštívit Městské turistické informační centrum v Českých Budějovicích a získejte svůj vlastní exemplář kalendáře "Zahrada města 2024" nebo ochutnejte letní pivní speciál "Budějčák".

První novinkou je městský stolní kalendář s názvem "Zahrada města 2024". Kalendář vás provede nejkrásnějšími zelenými oázami Českých Budějovic a nabídne vám pohled na úchvatnou květinovou výzdobu, která vám připomene krásu našeho města po celý rok. Kalendář je také skvělým suvenýrem, který můžete darovat svým blízkým nebo si ho ponechat jako památku na vaši návštěvu Českých Budějovic.

Druhou netrpělivě očekávanou novinkou je letní pivní speciál s názvem "Budějčák". Váš budějovický pivní zážitek bude ještě vzrušující díky této nové letní verzi, která je k dostání v litrových PET lahvích. Budějčák v sobě skrývá osvěžující chuť letního dobrodružství a potvrzuje, že si každý doušek užijete naplno. Budějčák je také ideální volbou pro slunné letní dny, díky použití aromatických chmelů Nelson Sauvin, Citra a Mosaic, které pivu dodají ovocné a citrusové tóny a svěží letní charakter.

Oba produkty jsou k dostání přímo v městském turistickém informačním centru. Nejenže si odvezete jedinečné suvenýry, ale naše přátelské a odborné služby vám poskytnou veškeré informace a tipy týkající se našeho města.
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemné letní zážitky v Českých Budějovicích!

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis