České Budějovice si užijí novou pivovarnickou tradici

14. 7. 2023

Poznamenejte si termín 28.–29. 7. 2023 do svých diářů. Do budějckého kulturního léta si razí cestu jeden nováček a slibuje velkolepé zážitky. Pivní i gastronomické. Své brány totiž opět návštěvníkům otevře po několikaleté covidové pauze Budějovický Budvar a volá: „Sláva pivu!“

Venkovní prostory Budějovického Budvaru se koncem července zaplní stánky minipivovarů, food trucky i dalšími stánky s občerstvením. Ochutnat bude možné jak nepřeberné množství piv a pivních stylů, tak i jídlo ze všech koutů světa, o které se postarají lokální budějcká bistra a restaurace. Příjemnou atmosféru dotvoří místní umělci a doprovodný program. „Zpřístupníme i Budvarské pivovarské sklepy, v rámci jejichž prohlídky bude možné ochutnat i neprodejné speciály. Tuto příležitost by si neměl nechat ujít žádný milovník piva!“ dodává k programu manažerka komunikace Ivana Chlumáková.

Akce získala výstižné jméno Sláva pivu! Klade si za cíl oslavit nápoj, který má po generace schopnost spojovat lidi. Zároveň by ráda představila Budějčákům i moderní tvář pivovarského světa. Světa, do kterého patří jak klasický ležák, tak pivní speciály všech stylů a chutí. V tomto světě vládne moderní gastronomie a kvalita jednoznačně válcuje kvantitu. Tenhle svět chcete nejen ochutnat, ale hlavně zažít!

Prodej vstupenek na Sláva pivu! je v plném proudu na budějckém rezervačním portálu CBsystem.cz. V ceně 200 Kč je kromě jednodenního vstupu na akci zahrnuta také degustační sklenice. Každý návštěvník bude mít na místě příležitost zakoupit si degustační vzorek kteréhokoliv piva z nabídky a vybrat si tak svého favorita. Budvar slibuje, že bude možné ochutnat to nejlepší a nezajímavější, co česká craftová scéna nabízí.

Více informací je k dispozici na webu slavapivu.cz.

Takže SLÁVA PIVU!  a vidíme se 28.–29. 7.2023 v Budvaru!

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis