Země Živitelka

TOP akce - jedna z doporučovaných událostí v Českých Budějovicích

Termín konání

22. 8. 2019 — 27. 8. 2019

Místo konání

Výstaviště České Budějovice
Husova třída 523/30, České Budějovice, 370 01

Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem, agrosalónu se zúčastnili vystavovatelé z 22 zemí a obsazeno výstavou bylo 15 ha z celého areálu Výstaviště.

Mezinárodní agrosalón Země živitelka se řadí mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Pravidelně tuto výstavu navštěvuje více jak 600 vystavovatelů a přes 100 tisíc návštěvníků. V roce 2017 byl  ve velké míře zastoupen celý zemědělský sektor. 44. ročník díky mnoha novinkám podporoval nárůst obchodních příležitostí, důraz byl kladen na kvalitní odborný program, širokou pestrost zemědělský oborů a interaktivně pojaté seznámení s podstatou zemědělství. Vystaveny byly zemědělské stroje, se svoji expozicí nechyběli rybáři, myslivci nebo drobní chovatelé atd.

Zemědělské technice patřila nejen největší část venkovních ploch, ale také pavilon Z. Po celou dobu Země živitelky probíhaly odborné semináře a programy, zaznamenali jsme o ně až nečekaný zájem nejen z řad odborníků. Nechyběly ukázky tradice, vývoje a nebo oslavy českého zemědělství. Země živitelka umožnila navázat i nové obchodní příležitosti

Map to Husova třída 523/30, České Budějovice, 370 01

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis