The Dire Straits Experience

Termín konání

20. 2. 2019, 2000

Místo konání

Výstaviště České Budějovice
Husova 523/30, České Budějovice, 37005

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience - míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v roce 2019 zavítají kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic. 

Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera. 

Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako „Sultans of Swing“, „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ či zasněnou “Private Investigations“, umí zahrát naprosto excelentním způsobem.

Vše o projektu zde www.direstraitsexperience.com.

Pavilon T1

Map to Husova 523/30, České Budějovice, 37005

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis