Highjump České Budějovice

Termín konání

19. 8. 2020, 1500

Místo konání

Areál vodních sportů České Vrbné
České Vrbné 1995, České Budějovice, 37011

Prima COOL a HIGHJUMP již v termínu 19.8.2020 v areálu vodních sportů České Vrbné u Českých Budějovic skuteční exhibiční skokanskou show COOL HIGHJUMP TOUR. Nejtalentovanějšího COOL jumpera – skokana – pošle Prima COOL v příštím roce na týdenní HIGHJUMP kemp a zajistí mu účast v největším českém skokanském závodu v Hřiměždicích v roce 2021. Na závěr kvalifikační série čeká fanoušky i skokany epické překvapení! Akce v Českých Budějovicch startuje v 15:00 hodin. 

Kvalifikační série se skládá z celkem tří zastávek po České republice. Poprvé se skokani předvedou 5. srpna na koupališti v Havířově, následně bude možnost se předvést 12. srpna na koupališti v Ústí nad Labem a třetím místem kvalifikačního závodu bude Sportovní areál České Vrbné v Českých Budějovicích. Na každé zastávce čeká fanoušky také exhibice profesionálních skokanů, široký doprovodný program, našláplá hudba v podání oblíbeného DJ Frikyho i následná afterparty. O špičkovou úroveň a profesionální zázemí se postará zkušený tým HIGHJUMPu a Prima COOL, která se také postará o mediální podporu.

V areálu vodních sportů v Českém Vrbném bude kromě highdivingu k vidění a vyzkoušení také další vodní sporty. Bude se jednat o rafting, paddleboarding na divokém kanále a další sporty. Obecně půjde o odpoledne strávené u vody s pohodovou atmosférou. 

COOL HIGHJUMP TOUR je pomyslnou náhradou za tradiční závody HIGHJUMP, které se konají každý rok v lomu Hřiměždice a které měly letos pokračovat 21. ročníkem. Na návštěvníky letošní náhradní tour čeká zajímavá skokanská show v podání highdiverů známých z hřiměždického závodu i bohatý doprovodný program – hudební vystoupení, chillout zóna a mnoho dalšího.

"Foto archiv www.HIGHJUMP.cz"
"Foto: Nikon - Lukáš Neasi Grössl"

Map to České Vrbné 1995, České Budějovice, 37011

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis