Valentýnské menu na Budějovicku

Termín konání

11. 2. 2022, 1100 — 14. 2. 2022, 2200

Místo konání

České Budějovice
nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice, 37001

Oslavte svatého Valentýna na Budějovicku. Mnoho českobudějovických restaurací si pro Vás v den svatého Valentýna i jemu předcházející valentýnský víkend připravilo speciální menu.

O valentýnské menu v restauraci, ani valentýnský program, nebude v Českých Budějovicích nouze. Mnoho restaurací si připravilo speciální nabídku (přehled najedete níže) a tím program končit nemusí.

Během víkendu, od 11. do 14. můžete vyrazit také do ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde si pro Vás připravili valentýnský program. Den si můžete zpříjemnit krásnou procházkou v okolí Vrbenských rybníků, kde se vyskytují stovky druhů ptáků a okouzlit můžete pomocí aplikace s rozšířenou realitou "Ptactvo vrbenských rybníků", kde najdete nejen informace o vybraném druhu, ale i jeho podobu a zvuk. A co by to bylo za romantický výlet, kdybyste se nepodívali k zámku Hluboká - můžete na prohlídku nebo do okolních zahrad. Přepravovat po městě se můžete pomocí sdílených růžových kol Rekola. Nezapomínejte ani na kulturu - Jihočeské divadlo, Alšova jihočeská galerie nebo Jihočeské muzeum jsou ty hlavní místa, které skvěle doplňují Jihočeská filharmonieDům umění a další menší galerie a dílny. Pro nadšence lokálních produktů doporučujeme sobotní dopolední trhy na Piaristickém náměstí. Příjemnou procházku historickým centrem si můžete zpestřit díky informacím v online brožurách zde.

Potřebujete poradit s kompletním programem? Napište nám na Instagramu nebo Facebooku @budejce. K dispozici je i turistické informační centrum umístěné v přízemí radnice.

 

Kam na valentýnské menu vyrazit?

Ve všech restauracích doporučujeme rezervaci předem.

Map to nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice, 37001

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis