Radniční vánoční trhy a dílny

TOP akce - jedna z doporučovaných událostí v Českých Budějovicích

Termín konání

10. 12. 2018, 0900 — 15. 12. 2018, 1800

Místo konání

Nádvoří radnice
Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice, 37001

Radniční vánoční trhy: 9:00 - 18:00
Tvůrčí dílny: 10:00 - 17:00

Ve stáncích naleznete vše, co k těmto nejkrásnějším svátkům roku patří. Lidoví umělci a řemeslníci či klienti stacionářů zdravotně postižených spoluobčanů připravili pro návštěvníky tržiště rozličné vánoční dekorace a ozdoby z přírodních materiálů. Lze zde pořídit i originální ručně vyráběné dárky, bytové doplňky z různých materiálů, hračky, šperky a další drobnosti pro radost. Těšit se můžete i na různé domácí tradiční pochutiny.

Každý rok je na tržišti něco nového, pro letošek zmiňme např. tkalce, jenž přiveze stav a bude na nádvoří i tkát, pokud ovšem počasí dovolí, přibude i řezbář se svými díly, která bude na místě i tvořit. Nebude-li příliš mrznout, stylová pražírna kávy bude stát mezi stánkem s tekutými karamelami a tradičním vánočním punčem v nealkoholické verzi pro děti a pro dospělé tak, jak má být, aby zahřál a umocnil vánoční atmosféru.

Nápaditě ozdobené vánoční stromečky mezi stánky jsou každoročně dílem dětí českobudějovických mateřských škol a i letos bude ten nejoriginálnější oceněn sladkou odměnou a výtvarnými potřebami pro další tvorbu.

Součástí tržiště je i pódium, kde se každé odpoledne bude odehrávat bohatý kulturní program zakončený Večerníčkem s hranými pohádkami pro děti. Přijďte se i Vy potěšit, pobavit a užít si společně se svými blízkými pohodovou vánoční atmosféru na radničním nádvoří!

Další akce v období adventu zde.

Map to Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice, 37001

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis