OZP Čokoládový Festival a sladkých drobností

Termín konání

23. 3. 2018 — 25. 3. 2018

Rezervace vstupenek

Místo konání

Výstaviště České Budějovice
Husova 523/30, České Budějovice, 37005

OZP Čokoládový Festival 2018 přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem? Nebo vanilková krupicová kaše z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu? Příznivci umění se zas jistě rádi zastaví u obrazů malovaných hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno.

A na co se návštěvníci mohou těšit? „Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za 30Kč zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000,-Kč!

OZP ČokoFest 2018 bude věnován učení. Budeme se učit návštěvníky, jak vařit čokoládu. Mnoho semináře bude zřízena.

Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. Těch bude v letošním ročníku víc, než jich bylo loni, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.

Vstupenky zakoupíte na místě i na předprodej za 60 Kč (35,- Kč pro studenty i dospěli – zadarmo pro děti do 6. let).

Soutěžní heslo: čokoládová fontána

Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.

Map to Husova 523/30, České Budějovice, 37005

Doporučte tuto akci přátelům

< Zpět na výpis