Vílí stezka

Vílí stezka, zahrady Anastazie a Naše zahrádka

Areál přírodních zahrad o rozloze přes 9500 m2 jehož součástí je i Vílí stezka naleznete v Rudolfově, nedaleko centra Českých Budějovic. Malí návštěvníci zde dostanou mapu a víly mohou hledat v zákoutích komunitní zahrady. Rodiče si pro zpestření mohou pročíst zajímavosti o našich Stromech poznání, s tématy jako význam vody, půdy a stromů v krajině nebo ženská a mužská moudrost, …

V areálu najdete také 20 let starou přírodní zahradu Anastazie a mladou komunitní zahradu Naše zahrádka, která byla založena teprve v říjnu 2016.

Sami si tak můžete ověřit, že principy přírodních a dešťových zahrad, které zde uplatňujeme, pracují nejen pro přírodu, ale i pro člověka.

Pro naše návštěvníky připravujeme na sezónu nejen tradiční prohlídky a exkurze pro odbornou a laickou veřejnost, kurzy o přírodních zahradách či programy pro MŠ, ZŠ, SŠ a VŠ (ve spolupráci s naším centrem rozvoje Měsíčnice), ale také nevšední zážitky, jako například svatební obřady a rituály, pikniky v zahradě či firemní setkání. Celý areál je utvářen podle principů rodového statku. Na Rudolfově tak najdete první rodový statek v Čechách.

Otevírací doba: 
Aktuální otevírací dobu komunitní zahrady s VÍLÍ STEZKOU najdete zde.
Program pro veřejnost v celém areálu Zahrady nad městem zde.

KONTAKTY PRO VÁS:
Bohuslava Trhlídková 
+420 724 219 897
nebo
Alena Kučerová
+420 774 505 774

[email protected]
https://zahradynadmestem.cz/

Doporučte tuto restauraci přátelům

< Zpět na výpis