Grand hotel Zvon ****

Nám. Přemysla Otakara II. 90/28, České Budějovice, 37001
zobrazit na mapě

TOP ubytování - jedno z doporučovaných ubytování v Českých Budějovicích

Elegantní a stylový Grandhotel Zvon je 4hvězdičkový butikový hotel typu Superior. Nachází se přímo na historickém hlavním náměstí v Českých Budějovicích a může se pochlubit tradicí sahající až do roku 1533. Nabídka hotelu zahrnuje hlídaná parkovací stání v soukromé garáži i zdarma dostupné Wi-Fi připojení.

Grandhotel Zvon poskytuje prostorné a elegantně zařízené pokoje s vysoce kvalitním na míru vyrobeným nábytkem a luxusními tkaninami. Ve všech najdete také minibar, satelitní TV a koupelnu. Některé pokoje mají výhled na historické náměstí. Při příjezdu obdrží hosté zdarma láhev minerální vody.

V restauraci Zvon jsou z regionálních surovin připravovány klasické pokrmy české kuchyně. Hovězí, telecí a jehněčí maso odebírá hotel z vlastní ekologické farmy. Vybírat můžete také z široké nabídky piv a moravských i rakouských vín. 

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Českých Budějovicích! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato lokalita mezi oblíbené části města.

Nejoblíbenější vybavení

  • Restaurace
  • Rodinné pokoje
  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • W-Fi zdarma
  • Bezbariérové
Map to Nám. Přemysla Otakara II. 90/28, České Budějovice, 37001
Zarezervovat

Doporučte toto ubytování přátelům

< Zpět na výpis