Drink Cocktail Bar

Krajinská 251/16, České Budějovice, 37001
zobrazit na mapě

Krajinská ulice je místem různých podniků, jeden z nich ale vyčnívá hned několika způsoby. Koktejlový bar Drink, který si otevřeli dva mladí (ale v té době už velmi zkušení) barmani Tomáš a Patrick, sídlí v samém centru podloubí.

Po sestoupení pár schodů se hostům otevře útulný prostor plný dřeva a kůže, který je na jedné straně zakončen prostorným salónkem a na druhé barem z pořádného masivu. Jeho dominantou je široká nabídka prémiových destilátů z celého světa. Jen ginu je zde více jak pětapadesát druhů, přičemž hvězdou je vlastní značka Brothers, která získala prestižní české ocenění. Nechybí ani další lokální produkty, jako produkty poněšického lihovaru a samozřejmě i piva z Budvaru. To vše doplňuje široké menu koktejlů z těch nejrůznějších a nejkvalitnějších surovin, které se pravidelně obměňuje.
Přeci jen si nemůžete vybrat? Za barem je pro vás nastoupena příjemná a usměvavá obsluha, která se pyšní mezinárodními zkušenostmi, širokou znalostí jednotlivých vlastností drinků i vytříbenými barmanskými postupy. Stačí jen říct, jaké máte zrovna chutě a barmani vám vymyslí jedinečný nápoj, který bude jen váš. To vše lze navíc zažít i v rámci cateringu a soukromých akcí. Ať už tedy chystáte firemní večírek, slavíte s přáteli speciální událost, chcete si udělat degustační večer s destiláty z druhého konce světa, nebo si jen dopřát sklenku výborného vína v hezkém prostředí s jedinečnou atmosférou, Drink je zde pro vás.
Otevřeno má od úterý do soboty.  
 

Map to Krajinská 251/16, České Budějovice, 37001

Doporučte tuto restauraci přátelům

< Zpět na výpis